برطرف کردن اسکار آکنه با کوترا

تصویر24

تصویر24

بر طرف کردن اسکار آکنه با کوترا

با توجه به اینکه امروزه مسئله زیبایی و جوانسازی پوست برای افراد به عنوان یک مسئله مهم و قابل اهمیت می‌باشد و از این رو بیشتر افراد در پی آن هستند تا بتوانند مشکلات پوستی خود را برطرف نمایند، بنابراین بر طرف کردن اسکار آکنه نیز یکی از شایع‌ترین مشکلات پوستی می‌باشد که بیشتر در میان جوانان شیوع دارد و این امر موجب کاهش اعتماد نفس آنان می‌شود و از این رو بیشتر آنان به دنبال روش های پیشرفته و نوین و باکیفیت در جهت درمان اسکار و یا جای جوش هستند، که یکی از این روش‌ها که امروزه توانسته است دارای محبوبیت بسیار خاص باشد و همچنین متقاضیان بسیار زیادی را دارا باشد بر طرف کردن اسکار آکنه با کوترا می‌باشد، پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد روش کوترا در جهت برطرف کردن اسکار آکنه و لیزر کوترا برای جای جوش  برای تان توضیح دهیم.

قبل از اینکه بخواهیم در مورد برطرف کردن اسکار آکنه با کوترا برای‌تان توضیح دهیم، ممکن است این سوال برایتان پیش آید که اسکار ناشی از آکنه به چه عواملی بستگی دارد و یا چه عواملی باعث ایجاد اسکار آکنه یا همان جای جوش می شود؟

درپاسخ به این سوال می‌توان گفت اسکار ناشی از آکنه به طور کلی به دو عامل بستگی دارد.

عوامل ایجاد اسکار آکنه

اولین عاملی که باعث ایجاد اسکار آکنه می شود شدت جوش صورت می‌باشد. هرچه جوش صورت افراد شدیدتر باشد بنابراین احتمال ایجاد اسکار فرورفته یا عمیق‌تر نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی دیگر بسیاری از افراد از نظر خانوادگی استعداد اسکار آکنه یا همان جای جوش را دارا می‌باشند، بنابراین بیشتر جنبه ارثی دارا می‌باشد و این بیماران بیشتر در خطر ایجاد اسکار ناشی از جوش های صورت قرار می‌گیرند.

تصویر15تصویر14

یکی دیگر از عوامل بسیار موثر در ایجاد اسکار آکنه مدتی ابتلا به آکنه قبل از شروع درمان می باشد، بنابراین هرچی بردی مبتلا به جوش صورت فوری درمان بیماری خود را دیرتر شروع کند احتمال ابتلا به اسکار آکنه در این فرد بیشتر خواهد بود و اسکار آکنه به صورت فرورفته و برجسته نمایان خواهد شد که با توجه به اسکارهای ناشی از آن شما می توانید روش های مختلفی را برای درمان آن انتخاب نمایید.

بر طرف کردن اسکار آکنه با کوترا چه مزیت‌هایی دارد؟

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد عوامل ایجاد اسکار آکنه اگر بخواهیم در جهت از بین بردن اسکار آکنه با کوترا برای‌تان توضیح دهیم این گونه می‌باشد که این روش یکی از بهترین درمان‌های اسکار آکنه به شمار می‌آید و دارای دقت عمل بسیار زیادی می‌باشد و اثرات بسیار خوبی را دارا می‌باشد.

هنگامی که از این روش استفاده می شود اشعه ناشی از این دستگاه به صورت عمیق بر روی پوست قرار می‌گیرد و با برداشتهای بسیار ظریف لایه‌های سطحی باعث تحریک قسمت‌های تحتانی پوست می شود و در نتیجه منجر به تولید کلاژن و الاستین بیشتر در جهت بر طرف کردن اسکار آکنه می‌شود زیرا همانطور که می‌دانید مهمترین ماده در جهت ترمیم پوست کلاژن و الاستین می‌باشد.

همانطور که می‌دانید بر طرف کردن اسکار آکنه با کوترا نیز مانند سایر روش‌های زیبایی و جوانسازی نیاز به مراقبت های قبل و بعد از عمل دارد که شما می‌توانید با رعایت یکسری نکات ساده بهترین رضایت بخشی به نتیجه‌دهی را برای خودتان به ارمغان آورید.

مثل اینکه شما باید قبل از انجام لیزر کوترا برای جای جوش از کرم‌های بی‌حسی استفاده کنید تا باعث شود که نتیجه عمل لیزر برای شما کاملاً بدون درد انجام شود و همچنین با توجه به اینکه ممکن است در برخی از افراد به علت بیماری از داروهای خاص یا داروهای رقیق کننده در جهت درمان بیماری خود استفاده نمایند باید قبل از انجام لیزر کوترا با پزشک مورد نظرتان مشورت نمایند و ممکن است که پزشک برای مدتی اجازه مصرف این داروها را برای آنها ندهد؛ از این رو شما با رعایت این نکات قبل از عمل می‌توانید نتیجه بالایی را به دست آورید.

مراقبت‌های بعد از لیزر کوترا برای رفع آکنه

همانطور که میدانید تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد رعایت کردن نکات قبل از انجام لیزر کوترا برای رفع اسکار آکنه می‌باشد و بنابراین این روش لیزر نیز بعد از انجام آن نیاز به مراقبتهایی دارد پس در ادامه با ما همراه باشید تا برای تان در مورد مراقبت های بعد از انجام لیزر کوترا در جهت از بین بردن اسکار آکنه برای‌تان توضیح دهیم.

[ اطلعات تکمیلی درباره رفع اسکار آکنه با کوترا را اینجا بخوانید ]

مهمترین نکته بعد از انجام لیزر کوترا استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب می‌باشد و یا بطور کلی به مدت یک هفته الی ۱۰ روز در معرض مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید زیرا با توجه به اینکه پوست صورت که توسط لیزر کوتاه درمان شده است بسیار ملتهب و قرمز می‌باشد و همچنین مستعد عفونت نیز خواهد بود؛ بنابراین شما باید ناحیه درمان را تمیز نگه دارید و از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری نمایید و همچنین با توجه به نظر پزشک معالجتان از کرم ضدآفتاب متناسب با پوست‌تان استفاده کنید و همچنین به مدت دو هفته و یا مدت زمانی طولانی تر از برنزه کردن پوست و استفاده از لوازم آرایشی خودداری نمایید.

برداشتن اسکار آکنه با کوترا بهترین روش درمانی

به طور کلی در پایان می توان گفت که بر طرف کردن اسکار آکنه با روش کوترا به عنوان بهترین و شناخته‌ترین روش به شمار می آید اما با توجه به تمام مزایایی که در بالا برای آن ذکر کردین، حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که هزینه روش کوترا در جهت درمان اسکار آکنه به چه عواملی بستگی دارد؟


با توجه به اینکه اسکار آکنه در پوست افراد متفاوت و گوناگون می‌باشد و همچنین شدت آن فرق می‌کند از این رو این عامل به عنوان یک عامل موثر در هزینه پرداختی توسط شما خواهد بود. از طرف دیگر با توجه به اینکه در روش کوترا از دستگاه‌های مجهز و پیشرفته استفاده می‌شود و همچنین کلینیک‌ها و پزشکان گوناگونی این کار را انجام می‌دهند و هر کدام از آنها دارای تعرفه های گوناگون می باشند، بنابراین هر یک از این عوامل در هزینه پرداختی توسط شما تاثیرگذار خواهد بود.

بنابراین به طور کلی می‌توان گفت شما می توانید با انتخاب بهترین پزشک، بهترین کیفیت و کارآیی را برای خودتان به ارمغان آورید و رضایت کافی کسب کنید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)