پاک کردن تاتو در یک جلسه 

پاک کردن تاتو هاشور

پاک کردن تاتو خط لب

پاک کردن تاتو خط چشم

تمایل به زیبا تر شدن یک حس کاملا طبیعی است که در هر انسانی وجود دارد. خصوصا با بالاتر رفتن سن و بروز علائمی مانند پیدا شدن چین و چروک های ریز و درشت در صورت این تمایل در اشخاص بیش تر به چشم می‌خورد. البته، در هر سن و زمانی دلیلی برای انجام اعمال آرایشی دائم وجود دارد و در جوانی نیز تمایل به داشتن انواع تاتو و خالکوبی روی پوست باعث می‌شود که افراد اقدام به انجام این گونه کارها کنند.

پاک کردن تاتو در یک جلسه

دلایل پاک کردن تاتو چیست ؟

عمده دلایلی وجود دارند که ممکن است شما را به فکر از بین بردن خالکوبی در کوتاه ترین زمان ممکن بی اندازد؛ متاسفانه استفاده از عکس های جعلی و همین طور نرم افزار های مختلف موجب شده است که فرد مراجعه کننده با این که قبلا در مورد مرکز انجام دهنده تاتو یا خالکوبی تحقیق کرده است، پس از این که نتیجه کار را روی صورت خود مشاهده کرد از آن راضی نباشد. البته این تنها یکی از دلایل پشیمانی از انجام تاتو روی پوست است. 

گاهی پس از مدتی تاتو خصوصا در نواحی رویش مو مثل ابرو رنگ یا فرم قبلی خود را از دست می‌دهد. یا حوصله فرد از دیدن مدل آن به خاطر تکراری شدن سر رفته است و یا حتی مدل مربوطه دیگر مد نیست. در خیلی از موارد دیگر از جمله این که تاتو هایی که در دست افراد مشاهده می‌شود مانعی برای استخدام در ادارات است. 

حتی به تازگی بعضی از استخر ها از ورود افرادی که در بدن خود تاتو دارند جلوگیری به عمل می‌آورند. گاهی اوقات نیز افراد به علت علاقه یا گرایش به یک فرقه خاص علامتی را روی بدن خود تاتو می‌کنند. پس از مدتی، علاقه خود را به آن گروه و فرقه از دست می‌دهند. به همین دلیل دوست دارند علامت را نیز از روی پوست خود پاک کنند. 

همه این ها موجب می‌شود که فرد تصمیم بگیرد که آثار تاتو و خالکوبی را از روی بدن خود از بین ببرد. چنانچه برای از بین بردن تاتو و علائم خالکوبی شده روی پوست خود مسر هستید بهتر است در کوتاه ترین زمان ممکن آن را انجام دهید. به همین منظور باید خدمات پاک کردن تاتو در یک جلسه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از بین بردن تاتو در یک جلسه
از بین بردن تاتو در یک جلسه

روش های قدیمی پاک کردن تاتو

ما می‌دانیم که متاسفانه در گذشته از بین بردن تاتو به راحتی به وجود آوردن آن ها نبوده و به بیانی از بین بردن تاتو در یک جلسه امری غیر قابل باور بوده است. روش های زیادی در این گونه موارد وجود داشته اند و مورد استفاده قرار می‌گرفته اند. که گاهی اوقات هنوز هم از آن ها استفاده می‌شود. البته معمولا این روش ها نه تنها دائمی نیستند. بلکه بسیار هم پر هزینه و دردناک هستند و معمولا توصیه نمی‌شوند.

  • پاک کردن تتو از طریق تزریق رنگ به پوست!

پاک کردن تتو از طریق تزریق رنگ به پوست یکی از قدیمی ترین روش هایی است که نه تنها موجب پاک کردن تاتو در یک جلسه درمان نمی شود بلکه کارایی آنچنانی نیز ندارد. چرا که معمولا برای پاک کردن تتو در این روش از تزریق رنگ به پوست استفاده می‌شود و روی تاتوی قبلی رنگ بدن گذاشته می‌شود. به مرور این دو رنگ به لایه های بالایی منتقل شده و شکل بدی پیدا می‌کنند که پاک کردن آن از یک تاتو هم سخت تر خواهد شد. 

  • تراشیدن پوست برای از بین بردن تاتو!

یکی دیگر از قدیمی ترین روش‌های قدیمی از بین بردن تتو تراشیدن پوست و خارج کردن رنگ دانه های قبلی است که بسیار پر خطر است. در این روش که دیگر منسوخ شده است امکان بروز عفونت در منطقه خالکوبی بسیار وجود دارد.

روش نوین از بین بردن تاتو در یک جلسه

امروزه علم به کمک افراد دارای تاتو آمده است و با کمک دستگاه لیزر و ریموور به راحتی و با تنها یک جلسه مراجعه حضوری به کلینیک های مرتبط می‌توان آثار تاتو و خالکوبی را از بین برد. 


کلینیک سعادت آباد، با مدیریت دکتر میثم ضرغامی این راه را برای شما بسیار آسان نموده است. شما می‌توانید با یک تماس ساده و گرفتن وقت برای مراجعه حضوری و مشاوره رایگان اقدام به پاک کردن صحیح و اصولی تاتوی قبلی خود در یک جلسه بنمایید. 

دکتر ضرغامی در کلینیک سعادت آباد با پیشرفته ترین دستگاه ها و بسیار سریع  فوری به شما کمک می‌کند تا از شر لکه های آبی و قرمزی که از تاتوی های قبلی شما به جا مانده است راحت شوید و پوستتان فرم اولیه و نچرال خود را به دست بیاورد. 

برای اطلاع از زمان دریافت وقت رایگان مشاوره حضوری کافیست تا با شماره تلفن کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۹۱۰۰۷۰۵۰ تماس حاصل کنید. سپس در زمان مقرر شده به کلینیک سعادت آباد واقع در سرو شرقی، خیابان مجد مراجعه کنید. از خدمات ویژه و تخفیف هایی که برای خدمات مختلف در نظر گرفته شده است بهره مند شوید. 


جمع بندی 

شما ممکن است به دلایل مختلف، از تاتو کردن پوست خود پشیمان شوید. در گذشته، این مشکل دائما با شما همراه بود و هیچ راهکار قطعی برای از بین بردن تاتو وجود نداشت. اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی، می‌توان تاتو را از بین برد. راه های خانگی از بین بردن تاتو، اثبات نشده، دردناک و خطرناک و پر ریسک هستند. ضمنا در نهایت نیز آثار تاتو را از بین نخواهند برد. اما با مراجعه به یک کلینیک معتبر شما می‌توانید بدون خطر و با هزینه کم، اثر تاتوی خود را از بین ببرید. با مراجعه به کلینیک سعادت آباد این امکان را خواهید داشت. که تنها با یک جلسه لیزر، اثر تاتو را از بدن خود پاک کنید. 

برای دریافت وقت مشاوره رایگان از کلینیک سعادت آباد می‌توانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۷۰۵۰ و یا شماره ۰۹۱۲۸۰۶۰۹۰۲ تماس بگیرید. یا از طریق واتساپ شماره ۰۹۱۲۷۳۰۰۷۹۰ با مشاوران کلینیک در ارتباط باشید. 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)