رفع جای جوش با لیزر کوترا

رفع جای جوش با لیزر کوترا

رفع جای جوش با لیزر کوترا

رفع جای جوش با لیزر کوترا:


همانطور که می دانید امروزه بسیاری از افراد در پی به دست آوردن زیبایی از دست رفته خود و همچنین داشتن پوستی شفاف می باشند. از این رو یکی از مواردی که باعث می‌شود افراد زیبایی پوست خود را از دست بدهند و در برابر آن نیز اعتماد نفس کافی نداشته باشند جای جوش می باشد.

امروزه روش‌های گوناگون و متعددی در زمینه رفع جای جوش وجود دارد. از این رو در اینجا قصد داریم شما را با یکی از این روش های کاربردی که به عنوان موثرترین و بهترین روش در درمان جای جوش می باشد آشنا کنیم.

رفع جای جوش با لیزر کوترا به عنوان یکی از بهترین روش های کاربردی در زمینه ی جای جوش و انواع مختلف روش‌های برطرف کردن جای جوش می باشد. امروزه روش‌های متعدد و گوناگونی در زمینه رفع جای جوش وجود دارد. حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که رفع جای جوش با لیزر کوترا دارای چه مزایایی می باشد و همچنین چگونه انجام می شود؟ پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد لیزر کوترا برای رفع جای جوش برای شما توضیح دهیم.

 

اسکار یا جای جوش چیست و چه عواملی باعث ایجاد جای جوش می شود؟


همانطور که می‌دانید که افراد به سن بلوغ می گذارند یا بر اثر عواملی مانند استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی و یا استفاده برخی از داروها باعث ایجاد جوش بر روی پوست صورت میشود. بنابراین دست زدن به جوش ها و ترکوندنشان باعث ایجاد جای جوش بر روی پوست صورت می شود.

بنابراین دستکاری کردن این جوش ها باعث فرورفتگی های بر روی سطح پوست و یا تیرگی و لک در جای جوش می شود. از این رو لازم است تا با استفاده از روش های موثر و مفید و سریع در زمینه برطرف کردن جای جوش اقدام فرمایید. یکی از این روش ها همانطور که بیان کردیم رفع جای جوش با لیزر کوترا می باشد.

رفع جای جوش با لیزر کوترا

اگر بخواهیم در مورد نحوه عملکرد دستگاه لیزر کوترا برای رفع جای جوش بیان کنیم،این گونه می باشد که روش لیزر کوترا برای از بین بردن جای جوش به عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته شده است. به عنوان جایگزین مناسبی برای روش هایی است که نیاز به جراحی دارند.

ادامه مطلب
درمان جای جوش خیلی سریع

لیزر کوترا

همانطور که می دانید هنگامی که برای رفع جای جوش و اسکار از دستگاه لیزر کوترا استفاده می کنید دستگاه لیزر کوترا به این شکل عمل می‌کند که نور و اشعه لیزر را به صورت عمیق تا حد مشخصی به پوست می تاباند و نفوذ می کند از این رو باعث تحریک کلاژن سازی در آن ناحیه از پوست می شود و با توجه به اینکه دارای هیچ گونه عارضه می باشد.

از این رو به اطراف پوست و بافت‌های سلولی آن هیچگونه آسیبی وارد نمی کند و باعث ایجاد سلول های جدید و پر شدن فرورفتگی ها و جای جوش می شود.

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد جای جوش و اسکار آکنه و همچنین روش لیزر کوترا برای رفع جای جوش حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید هنگامی که شما برای رفع جای جوش روش لیزر کوترا را انتخاب می کنید تعداد جلسات لازم برای درمان و همچنین هزینه جلسات مربوطه چگونه می باشد و به چه عواملی بستگی دارد؟

پس در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد هر یک از عوامل موثر در دوره درمان جای جوش و هزینه پرداختی توسط شما را بیان کنیم.

 

تعداد جلسات درمان جای جوش با لیزر کوترا

همانطور که می دانید جای جوش ها شکل و شمایل مختلفی دارند که با توجه به اینکه میزان فرورفتگی موجود بر روی پوست شما چه میزان باشد و همچنین با توجه به نوع پوست تعداد جلسات درمان برای افراد متفاوت می باشد علاوه بر این با توجه به اینکه امروزه مراکز مختلف و متعددی و همچنین پزشکان گوناگونی لیزر کوترا در جهت رفع جای جوش انجام می دهند از این رو این عامل خود نیز به عنوان یک فاکتور موثر در تعداد جلسات درمانی توسط شما و همچنین هزینه پرداختی توسط شما موثر می باشد.

زیرا از آنجایی که هر یک از این پزشکان و مراکز درمانی دارای تعرفه های مخصوصی به خود می باشند. علاوه بر این دستگاه استفاده شده و همچنین میزان مهارت و عملکرد پزشک در تعداد جلسات درمان شما و هزینه پرداختی توسط شما موثر خواهد بود.
اما اگر بخواهیم به طور کلی مدت زمان استفاده از دستگاه لیزر را در یک جلسه برای رفع جای جوش بیان کنیم تقریباً چیزی بین ۳۰ دقیقه یک ساعت می باشد.

ادامه مطلب
سریعترین روش از بین بردن جای جوش با دستگاه

شما بهترین نتیجه از لیزر خود را را برای رفع جای جوش می‌خواهید. بهتر است لیزر درمانی را بین ۳ تا ۵ با فواصل زمانی ۲۵ روز تا چند ماه با توجه به نظر پزشک انجام دهید. کمترین اثر از جای جوش و اسکار آکنه بر روی پوست شما باقی نماند. با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا هنگامی که شما روش لیزر کوترا را برای رفع جای جوش انتخاب می کنید ذکر این نکته لازم است که شما باید قبل از لیزر کردن پوست و همچنین بعد از انجام عمل لیزر اقدامات لازم را انجام دهید.

این اقدامات شامل چه مواردی می باشد؟

همانطور که می دانید هنگامی که شما روش لیزر کوترا انتخاب می‌کنید قبل از انجام روش لیزر باید با پزشک خود مشورت کنید، تا دو هفته قبل از لیزر از مصرف کرم ها و داروهایی که منجر به التهاب پوست می شوند خودداری نمایید همچینین باید آزمایش های هورمونی نیز انجام دهید تا تعیین کننده این باشد که شما به چند جلسه لیزر درمانی نیاز خواهید داشت.

همچنین شما باید بعد از انجام عمل لیزر از یک هفته تا ۱۰ روز از استفاده از کرم‌های آرایشی بر روی نواحی لیزر شده خودداری نمایید. همچنین تا زمانی که التهاب ناشی از لیزر برطرف نشده در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید. تا دو هفته بعد از لیزر درمانی برای معاینه دوباره به پزشک معالجتان مراجعه نمایید. در فواصل زمانی توصیه شده توسط پزشک تمام نکات گفته شده را رعایت کنید. جلسات تجویز شده را به صورت منظم انجام دهید. تا بهترین رضایت بخشی و نتیجه را به دست آورید.


به طور کلی در پایان می توان گفت رفع جای جوش با لیزر کوترا به عنوان بهترین و شناخته ترین روش می باشد و شما می توانید با اطمینان کامل و کافی این روش را انتخاب نمایید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)