پاک کردن تاتو در یک جلسه

پاک کردن تاتو در یک جلسه

پاک کردن تاتو در یک جلسه

پاک کردن تاتو در یک جلسه 


تاتو روی پوست یا برای ابروها برای هر فردی می‌تواند جذاب باشد و در هر زمانی برای انجام تاتو اقدام کند. اما ممکن است این عمل با ریسک همراه باشد. بعد از انجام تاتو بلافاصله یا پس از گذشت زمان از آن خسته شویم. یا طرح تاتو انتخابی برایمان خسته کننده شود.
یکی از مهم ترین مسائلی که در این مواقع ذهن افراد را درگیر می‌کند این است که آیا اثرات ناشی از تاتو چه برای ابرو چه روی پوست قابل برطرف کردن هست یا اینکه ظاهر ایجاد شده دائماً باقی می ماند؟

خوشبختانه پاک کردن تاتو در یک جلسه  امروزه با روش های موثر لیزر ممکن شده است. تا اگر افراد پس از انجام تاتو از آن پشیمان شدند یا به خاطر افتادگی پوست ظاهری اولیه را از دست داد نگران نباشند. با لیزر در یک جلسه تاتو را کاملاً از بین ببرند. تاتو ممکن است در اوایل بسیار زیبا و مورد پسند باشد. اما بسیار رایج است که افراد با گذشت زمان از آنها خسته می شوند. تمایل به ایجاد تغییری در ظاهر آنها دارند.

پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو در یک جلسه امروزه با روش های بسیار خوبی که برای لیزر وجود دارد. مانند روش اربیوم و کوترا میسر شده است و افراد به راحتی می توانند از این روشها استفاده کنند. تا آثار تاتوی قبلی محو شود و هیچ رنگی زیر پوست باقی نماند. با اینکه ممکن است در گذشته تصور عموم راجع به تاتو این بوده است که دائمی خواهد بود و امکان برطرف کردن آثار آن وجود ندارد. اما امروزه با دستگاه های بسیار پیشرفته این امکان فراهم شده.
معمولاً هر تاتویی تاچندسال ظاهر زیبای خود را حفظ می کند. اما پس از آن با افزایش سن یا افتادگی پوست ظاهر خوب اولیه را از دست می دهد. لازم است که به صورت کامل ریموو شود.

پاک کردن تاتو در یک جلسه

لیزر تاتو بهترین روش برای از بین بردن تمام آثار آن:

اساساً هیچ روش دیگری وجود ندارد که به صورت تمام و کمال بتواند رنگ تزریق شده زیر پوست را از بین ببرد. اما لیزر با استفاده از لایه برداری پوست ذرات رنگ را از بین می‌برد و پوستی همرنگ با سایر نقاط ایجاد می کند.

ادامه مطلب
برطرف کردن اسکار آکنه با اربیوم

اما برای استفاده از روش لیزر هم لازم است که به برخی نکات توجه شود. تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم و آثار تاتو بدون هیچ عوارضی از بین برود.
امروزه روش های خوب و کاربردی با توجه به نیاز مردم جامعه برای لیزر ارائه می شود. در ایران هم با وجود کلینیک های معتبر و مطمئن روش های خوب حال حاضر دنیا برای مراجعه‌ کنندگان انجام می شود.

روشی که برای پاک کردن تاتو در یک جلسه انتخاب می‌شود باید ی باشد که در آن از دستگاه های کاربردی استفاده می‌شود تا متناسب با نیاز مراجعه‌کننده امواج نور را با انرژی متناسب ارسال کند و قابلیت لایه برداری عمیق هم داشته باشد. زیرا اگر امکان لایه برداری عمیق نباشد و دستگاه فقط به صورت سطحی لایه برداری می کند. ممکن است تعداد جلسات برای از بین بردن تمام آثار تاتو بسیار طولانی شود.

انتخاب بهترین روش (لیزر)

اگر از انجام تاتویی پشیمان شده ایم بهترین راهکار انتخاب لیزر برای محو آثار آن است. زیرا روشهای دیگر یا به صورت کامل نمی توانند آثار تاتو را برطرف کنند یا اینکه بهداشتی نیستند. ممکن است موجب عفونت های شدید یا زخم های عمیقی شوند. این موضوع مشکلات عدیده‌ای ایجاد می‌کند.
برای مثال گاهی برخی از افراد اقدام به سوزاندن جای تاتو می‌کنند. نه تنها در اکثر مواقع نمی‌تواند تا تو را محو کند بلکه به علت غیر استریل بودن مشکلات پوستی جدید ایجاد می‌کند. ممکن است جای زخم به هیچ وجه خوب نشود.

یا حتی گاهی توسط مراجع غیر پزشکی برای از بین بردن رنگ تاتو رنگی هم رنگ پوست افراد دوباره تزریق می شود. تا آن رنگ قبلی دیده نشود. اما همین موضوع هم پس از مدتی کاملاً مصنوعی به نظر می آید. با گذشت زمان رنگ تزریق شده تغییر می‌کند و حتی مشکلات جدیدی ایجاد می کند. پس نیاز به مراجعه‌های مجدد برای انجام یک روش درست است.

ادامه مطلب
رفع لک جوش با لیزر کوترا

به چه عللی افراد می‌خواهند آثار تاتو را از بین ببرند؟

در اکثر مواقع تاتو هایی که برای ابرو یا روی پوست انجام می‌شوند فقط چند سال ظاهر متعارف و متناسب اولیه را دارند. پس از آن هم تغییر رنگ میدهند هم در اثر افزایش سن یا تغییر حالت پوست ظاهر ناخوشایندی پیدا می‌کنند.

علاوه بر این گاهی خود افراد از انجام یک تاتو پشیمان می‌شوند. یا طرح انتخابی برای آنها خسته کننده می شود. یا اطرافیان آنها می‌خواهند که تاتو را از بین ببرند. رفتن به خدمت سربازی یا ورود به برخی اماکن یا حتی با اهدای خون در صورتیکه تاتو روی پوست باشد امکان پذیر نیست.

همه این عوامل می‌توانند انگیزه افراد برای از بین بردن تاتو باشد اما پس از تصمیم جدی باید انتخاب درستی انجام شود تا پاک کردن تاتو در یک جلسه و بدون هیچ مشکل و عوارضی برای فرد انجام شود.همکاران شرکت مدرن تبلیغ: بدانیم که در محیط آرایشگاه ها و با دستگاه های ساده امکان تخلیه رنگ تزریق شده وجود ندارد و در این موارد حتماً به پزشکان متخصص پوست مراجعه کنیم.

گرفتن مشاوره از پزشکان متخصص بسیار مطمئن تر است. روش هایی که آنها برای پاک کردن تاتو ارائه می دهند علمی خواهد بود. با روش‌های پیشرفته لیزر در مراکز مطمئن این عمل برای افراد انجام می شود. محو آثار تاتو با لیزر هیچ دردی ندارد و متقاضیان پس از بی‌حسی موضعی لیزر می شوند. تا لیزر با راحت ترین شیوه برای آنها انجام شود.

پاک کردن تاتو در یک جلسه امروزه با دستگاه‌های کاملاً پیشرفته و کاربردی در کمترین زمان توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود تا زمان زیادی برای مشاهده نتیجه لیزر صرف نشود و دوران نقاهت هم بسیار کوتاه است. زیرا هیچ عوارضی پس از لیزر ایجاد نمی‌شود و زخم اون ریزی هم وجود ندارد. پس مراقبت های سخت روزانه از محل لیزر شده هم لازم نیست. بلکه تنها ملاحظات جزئی در مدت زمان کوتاهی پس از لیزر لازم است.

2/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)