پاک کردن تاتو با لیزر اربیوم

پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تاتو با لیزر:

پاک کردن تاتو با لیزر یکی از متدهایی میباشد که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است .چرا که این روش نسبت به سایر روش ها دارای مزایای بیشتری میباشد. که در ادامه راجع به آن توضیح خواهیم داد، پاک کردن تاتو با لیزر یکی از بهترین روش هایی میباشد که افراد میتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن تاتو طراحی شده را پاک کنند.

چرا پاک کردن تاتو؟

در پاسخ به این سوال شما باید گفت که هرچیزی که برای مدت زیادی وجود داشته باشد خسته کننده میشود. به عبارت عرفی شخص را دلزده میکند لذا تاتو نیز از این قاعده مستثنا نمیباشد. شما هنگامی که از تاتو استفاده میکند ممکن است . در ابتدا امر که این کار را انجام میدهید به فکر دائمی بودن آن باشید.

اما بعدا عوامل متعددی میتوانند شما را ترغیب به پاک کردن این تاتو بکنند.مطابق آمارهای به دست آمده در سال های اخیر دلایل متعددی در افراد وجود داشته است .که به فکر پاک کردن تاتو افتادند اما باید توجه داشت که این دلایل برای همه یکسان نیست و از فردی به فرد دیگر متفاوت میباشد.

پاک کردن تاتو با لیزر

شایع ترین دلایل به شرح زیر است:

شاید شما سالها در انتظار استخدام در یک ارگان یا موسسه خاصی بودید. که بعد از انجام تاتو پذیرفته شده اید و جو موجود در آنجا این تاتو طراحی شده را نمیپسندد. لذا باید آن را پاک کنید از دیگر عوامل موثر در پاک کردن تاتو افراد مهاجرت مییاشد.

منظور از مهاجرت اعم از داخلی و خارجی میباشد چرا که محیط در آرایش و ظاهر افراد تاثیر دارد.از دیگر عوامل مهم که به خصوص در قشر جوان مطرح میباشد صنعت مد میباشد . چرا که این افراد دائما در حال پیگیری انواع و اقسام مدهای روز بوده و طبق آن عمل میکنند . از دیگر عوامل شایعی در افراد وجود دارد که میتوان گفت ناشی از بدشانسی آنان میباشد این است که بعد از انجام تاتو دچار حساسیت های پوستی شده و در نهایت ناچار به پاک کردن تاتو میشوند.

ادامه مطلب
 پاک کردن تاتو خط چشم

حال که با دلایل متعدد که از شایع ترین دلایل میباشند آشنا شدید باید گفت که نگران نباشید. چرا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی نسبت به گذشته به راحتی میتوان تاتو را پاک نمود. بدون اینکه ذره ای از آن بر روی پوست شما باقی بماند.

حال پس از بیان این مطالب ممکن است برایتان این سوال پیش آید که چرا اصلا افراد به فکر انجام تاتو میفتند؟

در ابتدا سخن بهتر است به این موضوع اشاره کنیم که امروزه زیبایی در بین افراد و به خصوص بانوان از فاکتور های مهمی میباشد.  که به آن توجه زیادی میشود یعنی اگر شخص دارای نقص یا مشکلی باشد دائم در حال تلاش است که این نقص را رفع کند.

مشکلات و نقص هایی که در افراد ایجاد میشود عوامل متعددی دارد که برخی از آنان اکتسابی و برخی مادرزادی میباشند. برای مثال عده ای از افراد به صورت مادرزادی لب هایشان قرینه نمیباشد . و یا به صورت اکتسابی بخواهیم بررسی کنیم افراد زیادی به مرور زمان دچار ریزش ابرو میشوند.  که این ریزش دلایل متعددی دارد که عبارتند از کمبود ویتامین تغذیه نامناسب استرس و سرطان.

با وجود مشکلات بیان شده بایدگفت خوشبختانه با پیشرفت علمو تکنولوژی دیگر این مشکلات مانند گذشته لاینحل نیست و به راحتی قابل حل میباشد.

یکی از بهترین راه هایی که امروزه برای رفع مشکلات بیان شده استفاده میشود تاتو ابرو میباشد.تاتو ابرو یک روش اصولی میباشد که با دقت لازم باید انجام شود و در نهایت نقص موجود را به راحتی میپوشاند.

 

تاتو به چه صورت انجام میشود؟

در تاتو رنگ به محلی که مورد نظر است تزریق میشود که این رنگ بسته به سلیقه شما متفاوت میباشد. اما باید گفت که خوشبختانه طیف رنگ تاتو محدود نبوده و دارای تنوع میباشد. در بین رنگ های موجود رنگ مشکی و قهوه ای برای ابرو طرفداران بیشتری را به خود جذب نموده است و سایر رنگ ها هم نیز مورد استفاده واقع میشود.

ادامه مطلب
پاک کردن تاتو ابرو در تهران

آیا تاتو به پوست آسیب وارد میکند؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تاتو به خودی خود موجب آسیب رساندن به پوست نمیشود. اما اگر یک سری نکات رعایت نشود ممکن است باعث بروز مشکلات پوستی شود. برای مثال اگر از رنگ خوب استفاده نشود ممکن است آسیب زا باشد. یا اگر سرنگی که با آن رنگ را تزریق نکنند پاکیزه نباشد و یا حتی موضع محل تزریق درست ضدعفونی نشود امکان بروز عفونت وجود دارد. به طور کلی باید گفت مهارت و تخصص شخصب که این کار را انجام میدهد بسیار مهم میباشد.

به چه صورت میتوان تاتو انجام شده را پاک کرد؟

درست است که تاتو یک امر دائمی بوده اما همانطور که در بالا ذکر نمودیم دلایل متعددی وجود دارد. که شخص به فکر پاک کردن آن میفتد حال به هردلیل خواهان پاک کردن آن شدید باید گفت خوشبختانه راه های متعددی برای آن وجود دارد.  از روش های سنتی و خانگی گرفته تا متدهای امروزی.

در گذشته از روش های خانگی چون نمک یا آلوئه ورا استفاده مینمودند.
که در این روش ها نه تنها تاتو پاک نمیشد بلکه به پوست نیز آسیب وارد میشد. اما امروزه با استفاده از روش نوینی چون لیزر به همه این مشکلات خاتمه داده است. به این صورت که با استفاده از لیزر مقدار زیادی انرزی به صورت یک جا به محل مورد نظر وارد شده و تاتو را به کل نابود میکند. نکته ای که لازم است به آن اشاره شود این است که بسته به نوع پوست افراد تعداد دفعات تکرار برای لیزر متفاوت خواهد بود. اما در همان دوره های نختستین آثار خودرا به جای میگذارد و تا حدود زیادی تاتو را محو میکند.

ادامه مطلب
لیزر اربیوم چیست

 

نکات مهم در پاک کرن تاتو با لیزر:

در پاک کردن تاتو با لیزر عوامل متعددی دخیل میباشند. یعنی به این صورت نیست که فقط یک مورد تاثیر گذار باشد. برای مثال میتوان گفت یکی از مواردی که در نتیجه کار بسیار موثر میباشد نوع دستگاه میباشد. یعنی هرچه دستگاه پیشرفته تر باشد قدرت پاک کنندگی بالاتری خواهد داشت. از دیگر عوامل موثر نوع رنگ و همچنین خود رنگ استفاده شده میباشد. به طوریکه اگر رنگ عمیقا تزریق شده باشد کار سختتر میشود. همچنین رنگ های قهوه ای و مشکی بهتر پاک میشوند.

به طور کلی باید گفت که پاک کردن تاتو با لیزر یک روش کاملا مدرن و پیشرفته ای بوده که در کمترین زمان ممکن و با کمترین عارضه ای انجام میشود

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)