پاک کردن تاتو ابرو در تهران

عوارض پاک کردن تاتو

عوارض پاک کردن تاتو

پاک کردن تاتو ابرو در تهران:

پاک کردن تاتو ابرو در تهران یکی از رایج ترین و متدوال ترین کارهایی میباشد. که امروزه افراد زیادی انجام میدهند به عبارت دیگر میتوان گفت همانطور که انجام تاتو امروزه خیلی متدوال میباشد. و طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است به تبع آن پاک کردن تاتو نیز یک امر اجتناب ناپذیزپر میباشد.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف راه های متعددی برای انجام کارها پیش روی انسان قرار گرفته است و علم زیبایی نیز از این قاعده مستثنا نمیباشد.به طور کلی باید افزود که در کلان شهری چون تهران نسبت به سایر مناطق این کار به بهترین شکل ممکن و بدون دردسر انجام میشود.

 

نکته مهم در پاک کردن تاتو :

نکته ای که جالب توجه میباشد این است که طبق تحقیقات به عمل آمده ۷۰درصد افراد بعد از تاتو پشیمان شده و خواهان پاک کردن آن میباشند.

دلایل متعددی برای پاک کردن وجود دارد که در ادامه به شرح و بررسی آن خواهیم پرداخت؛ اولین دلیلی که بسیار شایع میباشد این است که بعد از تاتو ابرو شخص از مدل نهایی راضی نمیباشد و خواهان پاک کردن تاتو و تغییر آن میباشد که این نارضایتی خود دلایل متفاوتی میتواند داشته باشد .

عوارض پاک کردن تاتو

 

مثلا ممکن است شخصی که تاتو ابرو را انجام داده تبحر کافی نداشته و این کار را به درستی انجام نداده است. یا میتوان گفت شخص بعد از انجام طرح مدنظر متوجه میشود که این رنگ و مدل به صورتش نمیاید لذا بهترین انتخاب برای این شخص پاک کردن تاتو ابرو طراحی شده میباشد.

از دیگز مواردی که میتوان به آن اشاره نمود حساسیت های پوستی میباشد ممکن است شما به این موضوع که داراس پوست حساسی میباشید آگاه تباشید و با انجام تاتو ابرو دچار مشکل شده و ناچار شوید تاتو را پاک کنید.

یکی از مهمترین علل پاک کردن تاتو ابرو در تهران میتوان گفت که صنعت مد میباشد. بله درست است امروزه صنعت مد روز به روز در حال پیشرفت و دگرگونی بوده و چه بسا افراد زیادی دائما تحت تاثیر مد میباشند.از دیگر مسائلی که ممکن است سبب پاک کردن تاتو ابرو شود تفاوت های محیطی میباشد .

 

برای مثال اگر شما ابتدا در محیطی بودید که ابروهای تاتو شده باتناژ رنگ قرمز استفاده میشده است اما با مهاجرت و نقل مکان از آن محیط به محیطی که ابروهای تاتو شده مشکی استفاده میشود. ناچار به پاک کردن تاتو ابرو خود هستید.

ادامه مطلب
درمان اسکار بخیه با لیزر کوترا

پاک کردن تاتو ابرو در تهران همانطور که مشاهده نمودید به دلایل متعددی انجام میشود همچنین باید افزود که این کار نه تنها عوارضی ندارد بلکه اگر به درستی انجام شود . دارای مزایای بسیار زیادی خواهد بود برای مثال با پاک کردن تاتو ابرویی که به اشتباه انجام شده است . شما میتوانید ابرویی با طرحی جدید را جایگزین آن کنید.به طور کلی باید گفت که پاک کردن تاتو ابرو اگر انجام نشود . میتواند آسیب زا باشد برای مثال چنانچه شما دچار حساسیت شده و آن را پاک نکنید. در نهایت پوست شما به دلایلی مانند زخم و عفونت آسیب خواهد دید.

[s201_bai id=”4″]

رفع تاتو ابرو ارزان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که نمیتوان به طور مطلق گفت که ارزان یا گران میباشد بلکه عوامل متعددی در قیمت پاک کردن تاتو ابرو اثرگذار است که در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهیم نمود:
روش مورد استفاده شده

اولین فاکتوری که تاثیر چشم گیری در قیمت پاک کردن تاتو ابرو دارد متد به کار رفته میباشد چرا که هرچه متد پیشرفته تر باشد هزینه آن بالاتر میباشد زیرا در متد پیشرفته به جای استفاده از روش های دستی از دستگاه های نوین استفاده میشود مانند متد لیزر
نوع رنگ
رنگ مورد استفاده شده در تاتو ابرو در قیمت پاک کردن آن تاثیر زیادی دارد برای مثال رنگ های مشکی و قهوه ای زودتر پاک شده و در نهایت نیاز به جلسات درمانی کمتری دارد و لذا قیمت آن مناسبتر میباشداما رنگ هایی با تناژ قرمز دیرتر و همچنین سختر پاک شده پس نیاز به هزینه بیشتری میباشد.

حال پس از ذکر این مطلب که پاک کردن تاتو ابرو یک امر رایج و طبیعی بین افراد بوده و همچنین ذکر انگیزه های افراد به این کار بهتر است به انواع و اقسام روش های پاک کردن تاتو ابرو بپردازیم:

به طور کلی میتوان گفت پاک کردن تاتو ابرو در تهران با دو متد علمی و غیر علمی انجام میشود. که متد غیر علمی از قبیل زدن ماده همرنگی برای پوشاندن تاتو قبلی به دلیل عوارض زیادی که دارد امروزه چندان رایج نبوده و مورد استفاده پزشکان و همچنین افراد واقع نمیشود.

ادامه مطلب
از بین بردن لک جوش،جای جوش و تیرگی

از دیگر روش هایی که غیر علمی بوده و امروزه مودد استفاده واقع نمیشود استفاده از تاتو ریموور میباشد که در این روش از اسید ونوعی مواد شیمایی استفاده شده و آن را در تاتو حل میکنند ودر نهایت رنگ را خارج مینمایند.

درگذشته پزشکان کم تجربه از این روش استفاده مینمودند اما امروزه این روش دیگر جایگاهی ندارد.حال بهتر است پس از بیان متدهای غیر علمی اشاره ای به متدهای علمی که طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب نموده است کنیم:

 

 پاک کردن تاتو ابرو در تهران با استفاده از مدرن ترین وسایل استفاده میشود.
به طور کلی باید گفت که این کار در کلان شهری چون تهران به وسیله لیزر انجام میشود که در ادامه راجع به آن توضیح خواهیم داد:
در روش لیزر با استفاده از اشعه مقدار زیادی از انرژی را به صورت یک جا به نقطه مدنظر که ابرو میباشد وارد شده و ساختار تاتو را در هم میشکند. به این انرژی که به صورت یک جا وارد میشود پالس نوری میگویند که بدون هیچ خطری انجام میشود.

علاوه بر لیزر از روش های دیگری از قبیل درم ابریژن نیز استفاده میشود که در این روش ابتدا با محلول بی حس کننده پوست شما را بی حس میکننر و سپس به مانند سمباده عمل میکنند و تاتو را از بین میبرند.
از دیگر روش های استفاده شده کرم میباشد.

[s201_bai id=”5″]

نکته مهم در پاک کردن تاتو ابرو در تهران :

نکته ای که لازم است به آن اشاره شود این است که روش های زیادی برای پاک‌کردن تاتو ابرو وجود دارد که ما چند مورد را نام بردیم اما به طور کلی باید گفت که امروزه در بین روش های متعدد لیزر نسبت به سایرین حرف اول را میزند چرا که دارای مزایای بیشتری میباشد برای مثال در کوتاهترین زمان ممکن انجام شده و نتیجه حاصله از آن به زودی نشان داده میشود همجنین جای زخم و عفونت ایجاد نمیشود نیاز به بی حسی ندارد و همچنین امکان بروز حساسیت وجود ندارد و……
لذا با توجه به مزایای بیان شده میتوان گفت که پاک کردن تاتو ابرو در تهران با لیزر بهترین گزینه برای شما میباشد

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)