رفع لک جوش با لیزر کوترا

تصویر20

تصویر20

رفع لک جوش با لیزر کوترا:

همانطور که می دانید امروزه با توجه به سبک زندگی بیشتر افراد و سایر موارد مانند بیماریهای خاص و استفاده از برخی داروها و نوسانات هورمونی و همچنین رژیم های غذایی و موارد دیگر ممکن است بیشتر افراد در معرض آسیب های پوستی قرار بگیرند از این رو باعث می شود که اعتماد به نفس خود را از دست دهند و به دنبال آن هستند تا بتوانند با بهترین و موثرترین روش‌های موجود این مشکلات پوستی را برطرف نمایند،بنابراین یکی از این مشکلات پوستی که امروزه بسیاری از افراد با آن مواجه هستند لک جوش می باشد،پس با ما در ادامه همراه باشید تا در مورد لک جوش و همچنین راه‌های برطرف کردن لکه جوش را برای تان توضیح دهیم اما قبل از اینکه بخواهیم در این مورد برای تان توضیح دهیم ذکر این نکته لازم است که با توجه به اینکه روش های متعدد و گوناگون وجود دارد ولی بیشتر افراد به دنبال سریعترین و موثرترین روش هستند، از این رو رفع لک جوش با لیزر کوترا به عنوان موثرترین روش برای شما به شمار می آید.


با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا را درمورد آسیب های پوستی،حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که چه عواملی باعث ایجاد لک جوش می شود و شما نیاز به رفع لک جوش با لیزر کوترا پیدا می کنید؟
قبل از اینکه بخواهیم در مورد ایجاد لک جوش بر روی صورت برای تان توضیح دهیم ذکر این نکته لازم است که هنگامی صورت دچار ایجاد لک جوش می‌شود که بر روی آن جوش وجود داشته باشد و عواملی سبب ایجاد جوش بر روی پوست صورت شود، بنابراین اصلی ترین و مهمترین عامل در ایجاد لکه جوش بر روی صورت همان علت ایجاد جوش و آکنه می باشد که خود عوامل گوناگونی دارد، یکی از عوامل موثر در ایجاد جوش بر روی صورت تغذیه نامناسب و یا برخی از بیماری‌ها و استفاده از داروهای خاص و عدم تعادل کبد و اختلالات کبدی و هورمونی و یا در بسیاری از جوانان سن بلوغ خود نیز باعث ایجاد جوش صورت میشود، بنابراین هنگامی که صورت دچار جوش می شود دستکاری کردن جوش خوب باعث ایجاد لک جوش بر روی پوست می شود زیرا همانطور که می‌دانید موثر ترین و مفید ترین ماده در پوست برای ترمیم و بازسازی پوست همان کلاژن و الاستین می باشد در صورتی که جوش ها دستکاری شود،منجر به تولید بیشتر کلاژن و الاستین موجود در آن می‌شود و در نتیجه باعث ایجاد التهاب و لک بر روی پوست می شود.

ادامه مطلب
رفع جای جوش لیزر کوترا

 

قیمت لیزر اربیومتصویر20

 

بنابراین برای اینکه شما بتوانید در جهت رفع لک جوش با لیزر کوترا اقدام فرمایید مهمترین نکته این است که شما ابتدا در جهت برطرف کردن جوش و آکنه اقدام نمایید و سپس به رفع لک جوش و آکنه بپردازید.
با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که جهت رفع لک جوش با لیزر کوترا این دستگاه و این روش چگونه عمل می کند؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت که روش کوترا در جهت رفع لک جوش به عنوان موثرترین و بهترین روش شناخته می‌شود، زیرا اشعه های موجود در این دستگاه به لایه‌های عمیق پوست نفوذ کرده و در نتیجه باعث همسطح سازی سطح پوست می شود و پوست صورت را یکنواخت نشان می‌دهد.
با توجه به اینکه میزان اشعه های موجود در این دستگاه ها می تواند به اندازه کافی کارساز باشد و در جهت رفع لک جوش موثر باشد، اما همان‌طور که می‌دانید روش کوترا نیز مانند سایر روش های زیباسازی و جوانسازی پوست نیاز به مراقبت های قبل و بعد از انجام آن دارد، بنابراین ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که مراقبت های قبل و بعد از انجام روش کوترا در جهت رفع لک جوش چگونه می باشد؟
همانطور که می دانید شما باید قبل از انجام روش کوترا در جهت رفع لک جوش شما باید با پزشک معالج تان مشورت کنید و مشاوره بگیرید تا یکسری نکات را قبل از انجام این روش را رعایت کنید مثلاً اینکه تا دو هفته قبل از انجام این روش باید از مصرف داروهای آسپرین و یا رقیق کننده خون را تا ۲ هفته قبل از لیزر مصرف نکنید.
با توجه به اینکه بیشتر محصولات پوستی حاوی ویتامین A می باشد از این رو شما باید هنگامی که قصد استفاده از روش لیزر کوترا را دارید تا یک هفته از مصرف چینن محصولاتی خودداری نمایید، بنابراین شما می توانید با رعایت تمامی نکات فوق بهترین میزان رضایت بخشی را برای خودتان به ارمغان آورید.
همانطور که می دانید تمامی نکات فوق مراقبت‌های لازم قبل از انجام لیزر کوترا در جهت رفع لک جوش می باشد بنابراین هنگامی که شما این روش را انتخاب کرده‌اید و انجام دادید باید نیز یکسری مراقبتها ای را انجام دهید.
با توجه به اینکه ناحیه مورد درمان ممکن است دچار قرمزی و التهاب شود از این رو مستعد عفونت می باشد بنابراین بهترین نقطه و مراقبت بعد از انجام لیزر کوترا تمیز نگه داشتن ناحیه درمان می باشد از طرفی دیگر شما باید به مدت یک هفته تا ۱۰ روز از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور آفتاب خودداری نمایید و هنگامی که قصد خروج از منزل را دارید از کرمضدآفتاب متناسب با پوستتان استفاده نمایید و همچنین از استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی و کرم های برنزه نیز خودداری نمایید.
لازم به ذکر است که مراقبت های بعد از انجام لیزر کوترا باید تا چندین هفته یا چندین ماه نیز به عمل آید تا شما بتوانید میزان رضایت بخشی بالایی را به دست آوردید.
با توجه به اینکه امروزه در جهت رفع لک و جوش با لیزر کوترا متقاضیان بسیار زیادی دارا می باشد، از این رو ممکن است که برای شما این سوال پیش آید که آیا هزینه مربوط به انجام این روش به چه عواملی بستگی دارد؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت با توجه به اینکه لک جوش موجود در پوست افراد متفاوت می باشد و از طرف دیگر امروزه پزشکان گروه متعددی در مراکز درمانی زیادی این این روش زیباسازی و جوانسازی را انجام می دهند و از آنجایی که هریک از این پزشکان در کلینیک ها دارای تعرفه های مخصوص به خود می باشند از این رو هر یک از عوامل در هزینه پرداختی توسط شما تاثیرگذار خواهد بود و نمی‌توان یک هزینه ی کلی را برای آن بیان کرد.
به طور کلی در پایان می توان گفت که رفع لک جوش با لیزر کوترا به عنوان موثرترین و بهترین روش انتخابی برای شما می باشد که شما می توانید با اطمینان کامل به کابل این روش را در جهت زیباسازی خود انتخاب نمایید.

ادامه مطلب
سریعترین روش از بین بردن جای جوش با دستگاه
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)