درمان جای جوش چانه

درمان جای جوش چانه

درمان جای جوش چانه

درمان جای جوش چانه :

درمان جای جوش چانه یکی از نگرانی های افراد زیادی میباشد که امروزه با آن دست و پنجه نرم میکنند. مطابق آمارهای به دست آمده این امر به ویژه در بانوان که به زیبایی اهمیت بیشتری میدهند مشاهده شده است. روش های مختلفی برای درمان وجود دارد. اما روشی که در این مقاله بیشتر به آن میپردازیم روش لیزر می باشد.

همانطور که میدانید صورت یکی از اجزای مهم فرد میباشد و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد. جوش میتواند این زیبایی را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر آن به جز جوش جای جوش نیز تاثیر زیادی در زیبایی فرد داشته و میتواند باعث رنجش شخص شود.

چرا افراد دچار جوش چانه میشوند؟

جوش چانه یکی از انواع و اقسام جوش هایی میباشد که اجتناب ناپذیر است و اکثر افراد به آن دچار میشوند. دلایل زیادی وجود دارد که یک شخص دچار جوش چانه میشود. اما از شایعترین این دلایل میتوان به مشکلات هورمونی،کبد،تغذیه نامناسب،مشکلات پوستی و…..اشاره نمود.

همانطور که جوش یک امر اجتناب ناپذیر میباشد. جای جوش نیز به تبعه آن اجتناب ناپذیر میباشد. چرا که وقتی جوش ایجاد میشود جای آن به صورت های مختلف از سطحی گرفته تا عمیق باقی خواهد ماند. اما باید گفت دیگر نباید نگران باشید. چراکه خوشبختانه با پیشرفت در زمینه علم زیبایی راه های جدیدی کشف شده است که میتوان به راحتی این مشکلات را حل نمود.

درمان جای جوش چانه

درمان جای جوش چانه به چه صورت انجام میشود؟

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی روش های فوق العاده پیشرفته ای ابداع شده است .که به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه زخمی میتوان این جای جوش ها را از بین برد. به طور کلی باید گفت که در گذشته درمان جای جوش نیاز به زمان داشت و افراد با انجام راه های مختلف از قبیل روش های سنتی موفق به از بین بردن جای جوش نمیشدند. با این حال باید گفت دیگر نباید نگران باشید. زیرا در ادامه روش هایی که به شما پیشنهاد داده میشود به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن است مشکلات قابل حل میباشد.

ادامه مطلب
تزریق چربی برای چه افرادی مناسب است؟

اولین موردی که قصد داریم در رابطه با آن توضیح دهیم روش لیزر میباشد.

فواید درمان جای جوش با لیزر چیست؟

  • نتایج دهی مطلوب
  • بدون جای زخم و اسکار
  • بدون نیاز به بیهوشی
  • انجام در زمان کوتاه

موارد فوق الذکر تنها چشمه ای از مزایای روش درمانی لیزر میباشد. همچنین باید افزود این روش در قیمت های مقطوعی انجام میشود. حال پس از اینکه با مزایای بیشمار این روش آشنا شدید ممکن است  این سوال برایتان ایجاد شود اصلا چگونه انجام میشود؟

به طور کلی باید گفت این روش به این صورت انجام میشود که موج نوری به صورت یک جا به جای جوش وارد شده و در نهایت موجب محو جای جوش میشود.لیزر ها در انواع و اقسام روش های متفاوت انجام میشود که برخی از آنان عبارتند از:

  • لیزر فرکشنال CO2
  • لیزر CO2

روشIPLچیست:

ممکن است عده ای از افراد این روش را با لیزر اشتباه بگیرند اما باید گفت که این روش لیزر نمیباشد و اصطلاحا به عنوان لیزر شناخته میشود این روش یکی از بهترین روش هایی میباشد که برای درمان جای جوش استفاده میشود در رابطه با این روش باید گفت که به این صورت عمل میشود که پوست تحریک می‌شود و با کلاژن  سازی پوست اسکارها و جای جوش‌ها سطحی‌تر می‌شوند و با تکرار این روش سطح پوست به‌تدریج صاف می‌شود علاوه بر مطالب ذکر شده نیر باید گفت که این روش برای جوش‌های فعال و ملتهب نیز می‌تواند مؤثرباشد.

میکرودرم ابریژن چیست؟

از دیگر روش های کاربردی برای از بین بردن جای جوش چانه میکرودرم ابریژن میباشد. توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است. در رابطه با عملکرد این روش باید گفت که درمان جای جوش توسط دستگاه انجام میشود و سعی دربرداشتن لایه‌های سطحی پوست دارد. فلذا چون از دستگاه استفاده میشود نتیجه دهی مطلوب تری به همراه خواهد داشت. نکته ای که لازم است به آن توجه شود این است که همانطور که میدانید جای جوش‌های عمیق‌تر نیاز به لایه برداری بیشتر دارند. لذا بهتر است این عمل هر 2 یا 3 هفته یک‌بار تکرار می‌شود تا نتایج بهتری داشته باشد. علاوه بر مزایای فوق الذکر باید افزود که این متد بدون عارضه و بدون دروه بهبودی طولانی‌مدت میباشد و از این حیث قابل توجه میباشد.

ادامه مطلب
درمان جای جوش با لیزر فرکشنال

ساب سیژن چیست؟

ممکن است تا به حال نام ساب سیژن به گوش شما خورده باشد. در رابطه با این روش باید گفت که این روش هم نیز از روش های از بین بردن جای جوش میباشد .و باید گفت که به این صورت عمل میشود که ابتدا پوست را بی حس میکنند. سپس چسبندگی پوست را از بافت‌های زیرین از بین میبرند. و فضای خالی به وجود آمده اجازه پر شدن طبیعی توسط کلاژن تولیدشده را ایجاد خواهد نمود. درنتیجه عمق اسکارها کم می‌شود و به‌مرورزمان پوست صاف‌تر می‌شود. در رابطه با این روش باید گفت که میتوان این روش را در کنار سایر روش ها به کار برد تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

میکرونیدیلینگ چیست؟

این متد یکی از روش های فوق العاده پیشرفته میباشد. به دلیل مزایای بسیار زیادی که دارد طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب نموده است.

 درمان جای جوش چانه با روش نیدیلینگ به این صورت انجام میشود .که این روش به این صورت میباشد که از چندین سوزن برای شکستن بافت جای زخم استفاده میشود. و این امر باعث تحریک و تولید کلاژن میشود. و در نهایت بدون هیچ درد و سوزشی جای جوش شما رفع خواهد شد و همچنین جای زخمی نیز باقی نخواهد ماند.

تزریق چربی چیست؟

علاوه بر موارد فوق الذکر تزریق چربی یکی از روش های نوینی میباشد . که میتوان برای درمان جای جوش چانه استفاده نمود این روش روشی بسیار مطلوب میباشد. و امکان حساسیت در آن وجود ندارد و دلیل آن این است که در آن از چربی بدن خود فرد استفاده میشود .علاوه بر تزریق چربی میتوان از ژل نیز برای تزریق استفاده نمود.

ادامه مطلب
برطرف کردن جای جوش با لیزر

با توجه به مطالب فوق الذکر به عنوان نتیجه گیری نهایی باید گفت که شما با توجه به به اینکه پوستتان به چه شکل باشد(چرب،خشک،معمولی و…)انجام روش ها متفاوت خواهد بود لذا توجه داشته باشید که با توجه به پوستتان بهترین انتخاب را داشته باشید

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)