درمان جای جوش با لیزر کوترا

درمان جای جوش با لیزر کوترا

درمان جای جوش با لیزر کوترا

درمان جای جوش با لیزر:

درمان جای جوش با لیزر امکان پذیر است؟ جای جوش یکی از بدترین مسائل و مشکلات پوستی می باشد که ممکن است برای افراد ایجاد شود. درمان آن همواره ذهن افراد را به خود درگیر کرده است. چرا که از گذشته تاکنون همیشه جوش و به تبع آن جای جوش وجود داشته. راه‌های مختلفی برای درمان آن پیش‌بینی شده است که اغلب آنها با شکست روبرو شده است. چراکه آنها یا علمی نبوده یا اگر از روش‌های علمی استفاده کردند به دلیل موقتی بودن باعث شده است اعتبار خود را از دست بدهند. اما دیگر نباید نگران جای جوش هایتان باشید. چرا که با استفاده از لیزر و بخصوص لیزری اربیوم و کوترا شما می توانید به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن این مشکلات را حل نمایید.

مزایای درمان جای جوش با لیزر چیست؟

 • با دوام
 • بدون درد
 • بدون نیاز به جراحی و شکاف عمیق
 • عدم وجود عارضه در حین انجام
 • انجام در بازه زمانی کوتاه
 • بدون نیاز به پانسمان و بخیه
 • از مواد شیمیایی استفاده نمیشود
 • نتایج قطعی و تضمین شده میباشد
 • استفاده برای همه اعضا بدن

درمان جای جوش با لیزر کوترا

دلیل ایجاد اسکار آکنه چیست؟

بهتر است قبل از آنکه بخواهیم در رابطه با درمان جای جوش با لیزر برای شما صحبت کنیم ابتدا به این مسئله بپردازیم که اصلاً چرا جای جوش ایجاد می‌شود؟
در پاسخ به این سوال شما باید گفت همه افراد در هر سنی که باشند حتی در سنین کودکی دچار بعضی از جوش های آزار دهنده مانند آبله مرغان می شوند. پس می‌توان گفت جوش یک امری اجتناب‌ناپذیر بوده و شما به آن دچار خواهید شد. اما اینکه چرا جای جوش ایجاد می‌شود به عوامل متفاوت بستگی دارد. گاهی اوقات ممکن است شما دارای یک جوش شوید. با دستکاری از قبیل فشار دادن آن جای جوش های عمیقی را ایجاد کنید. گاهی اوقات ممکن است در صورت شما یا هر جای اعضای دیگر از بدن شما بعضی از جوشها ایجاد شود.
اما شما با استفاده از برخی از داروهای شیمیایی نه تنها جوش را درمان نمی کنید. بلکه به مرور زمان جای جوش های عمیق و آزاردهنده‌ای را ایجاد خواهید کرد. به طور کلی باید گفت دلیل ایجاد جای جوش بسیار متفاوت بوده و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای مثال عده‌ای از افراد دارای پوست های بسیار حساس و نازک می باشند. ممکن است جوش در صورت آنها یا دیگر اعضای بدنشان ایجاد شود. بدون آنکه دستکاری کنند خود به خود جای جوش باقی بماند. چرا که پوست این افراد بسیار حساس می‌باشد. به طور کلی توصیه‌ای که به افراد می‌شود این است که اگر در بدنشان جوش ایجاد شد به هیچ وجه آن را دستکاری نکنند. تا جای جوش بر روی آن باقی نماند و همچنین به پزشک متخصص مراجعه کرده تا داروی متناسب با جوش به آنها بدهد. تا جای جوش ناشی از داروهای نامناسب برایشان ایجاد نشود.

گاهی اوقات جای جوش واقعا ایجاد شده و نمیتوان از آن فرار کرد آیا نمی‌توان این جای جوش ها را درمان کرد؟ آیا برای همیشه با افراد خواهد بود؟

در پاسخ به سوال شما باید گفت اگر در گذشته های دور که هنوز علم و تکنولوژی پیشرفت چندانی نکرده بود این سوال را می‌پرسیدند. ممکن بود به شما بگویند بله و راهکاری وجود ندارد. اما خوشبختانه امروزه به دلیل پیشرفت روزافزون در زمینه علم و تکنولوژی به خصوص در زمینه زیبایی دیگر نگران این قبیل مسائل نباید باشید. چرا که با استفاده از روش های فوق العاده پیشرفته ای مانند لیزر و به خصوص لیزر اربیوم و کوترا جای جوش شما اعم از صورت و یا هر جای دیگر بدنتان به راحتی و به بهترین شکل ممکن درمان می شود. بدون آنکه حتی ذره‌ای از آن باقی بماند پس دیگر نباید نگران باشید. چراکه لیزر به کمک شما می آید.

درمان جای جوش با لیزر چیست؟

در بین تمام روش هایی که برای درمان جای جوش وجود دارد لیزر یکی از بهترین روشهای درمان جای جوش می باشد. چرا که به دلیل استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در آن توانسته است جایگاه نخستین را به خود اختصاص ده.د به طور کلی باید گفت استفاده از لیزر یکی از رایج ترین راه های درمان جای جوش در بین سایر روش ها از قبیل تزریق چربی و ژل میکرونیدلینگ و غیره می باشد. حال که به مزایای این عمل فوق العاده پی بردید بهتر است چگونگی انجام آن را مورد بررسی قرار دهیم.
لیزر به این صورت عمل می‌کند که ابتدا امواج بسیار قوی مانند ماورای بنفش را به جای جوش بسته به آنکه در کدام منطقه قرار دارد مثلاً صورت وارد می‌کند. پس از آنکه امواج را وارد کرد به دلیل ساختار فوق العاده قوی که دارد .می تواند ساختار جای جوشی که به مرور زمان ایجاد شده است را به یکباره در هم شکند. این امر باعث می‌شود که تکه هایی که در هم شکسته شده است به مرور زمان با استفاده از سیستم ایمنی بدن از آن قسمت خارج شوند. به طور کامل به مرور زمان از بین برود. نکته ای که جالب توجه می باشد. این است که در این بین سیستم ایمنی بدن به صورت خودکار شروع به کلاژن سازی می کند. کمک شایانی به پروسه لیزر خواهد نمود. در نهایت پس از چندین بار شما پوست صاف و شفافی خواهید داشت.

ماندگاری درمان اسکار آکنه با لیزر ؟

بسیاری از عمل های زیبایی که انجام می دهید به دلیل آن که در آنها از مواد شیمیایی و صنعتی استفاده می شود. در بازه زمانی کوتاه نتایج مطلوبی را به شما می‌دهد. پس از مرور زمان شما دوباره جای جوش های خود را مشاهده خواهید نمود. این باعث آزردگی خاطر شما می شود. چرا که با وجود هزینه‌ای که خرج کردید و وقتی را که صرف نمودید مجدداً زیبایی شما دچار خلل شده است.
اما در رابطه با لیزر باید گفت این چنین مسائلی ایجاد نمی‌شود و درمان و نتیجه لیزر دائمی می باشد. به صورتی که شما پس از چندین بار انجام لیزر بسته به اینکه چقدر جوشتان عمیق باشد. تعداد دفعات انجام لیزرهایتان متفاوت خواهد بود. اما در نهایت پس از پایان لیزر برای همیشه دیگر شما جای جوشی مشاهده نخواهید نمود. به طور کلی باید گفت دوام این نوع از درمان بالا می باشد. لذا توصیه می‌شود اگر میخواهید جای جوشتان را درمان کنید. بهتر است به جای استفاده از روشهایی که کاربردی ندارد. از روش لیزر و به خصوص دو نوع لیزر اربیوم و کوترا استفاده کنید.
اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)