جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا

درمان جوش صورت با لیزر اربیوم و کوترا

درمان جوش صورت با لیزر اربیوم و کوترا

جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا

یکی از راههای سریع و کم دردسر برای از بین بردن لکه های ایجاد شده روی پوست صورت استفاده از عمل لیزر است که امروزه بسیار پیشرفت کرده و روش های خوب و جدیدی برای انجام آن ارائه شده است.
روش های مختلف و کاربردی لیزر روزه در کشور ما هم در کلینیک های مختلف سطح کشور برای متقاضیان انجام می شود و و در پی کسب رضایت حداکثری مراجعه کنندگان هستند. یکی از مهمترین وجوه تمایز روش‌های مختلف لیزر دستگاه‌هایی است که در هر روش استفاده می شود و در واقع مهمترین شاخصه های یک عمل لیزر خوب استفاده از دستگاه هایی است که بهترین نتیجه را برای متقاضیان رقم بزنند.

جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا از پیشرفته ترین دستگاه های موجود برای عمل لیزر است تا با استفاده از آن لک ها کاملاً از بین بروند و پوستی شفاف و صاف جایگزین پوست آسیب دیده بشود. در واقع انتخاب یک روش خوب برای لیزر انتخاب یک دستگاه خوب است تا با استفاده از آن عمل لیزر در حداقل تعداد جلسات برای کسانی که می‌خواهند به پوستی سالم برسند انجام شود.

جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا با انرژی بالایی که دارد با استفاده از انرژی حرارتی لیزر را متناسب با پوست هر متقاضی و نیازی که پوست او دارد انجام می دهد. این دستگاه ها با امکان فرستادن انرژی در سطح وسیع باعث می شوند که مدت هر جلسه لیزر لثه ها به حداقل کاهش پیدا کند و زمان زیادی از متقاضیان گرفته نشود و تعداد جلسات هم بسیار کمتر شود.


یک دستگاه خوب برای لیزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟


طول عمر دستگاههای مورد استفاده و سهولت به کارگیری آنها از مسائلی هستند که برای متخصصان و کسانی که میخواهند از دستگاه برای متقاضیان استفاده کنند مد نظر قرار می‌ گیرد. اما از اینها گذشته برخی از ویژگی های موجود در دستگاه ها برای متقاضیان مهم است و همین موضوع باعث می‌ شود که روش‌هایی برای لیزر از سایر روش ها محبوب تر شوند و متقاضیان بیشتری داشته باشند.

ادامه مطلب
مراقبت‌های پس از لیفت با نخ‌های قابل جذب
تصویر8تصویر9

یکی از مهمترین ویژگی‌های خوبی که دستگاه مورد استفاده در لیزر باید داشته باشد این است که لیزر با استفاده از آن به نحوی انجام شود که عوارضی به جا نگذارد و برای هر فرد لیزر را متناسب با نوع پوست و نیاز او انجام دهد. جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا متناسب با لکه های ایجاد شده لایه برداری انجام می دهد و با از بین بردن لایه بیرونی که دچار لک شده است لایه های زیرین و سالم پوست را جایگزین می ‌کند.

از دیگر ویژگی های یک دستگاه خوب برای عمل لیزر این است که بتواند در زمان کوتاه نتیجه دلخواه افراد را رقم بزند و بتوانند در زمان کوتاهی توسط متقاضیان را درمان کنند و لکه های موجود را از بین ببرند.


عمل لیزر تنها با فرستادن انرژی حرارتی و لایه برداری سطحی یا عمیق پوست روند کلاژن سازی و درمان پوست را تسریع می بخشد به همین علت هیچگونه عوارضی پس از عمل ایجاد نمی‌شود و حتی قرمز شدن پوست پس از لیزر کاملاً طبیعی است و در زمان کوتاهی بهبود می یابد.

لیزر برای مراجعه کنندگان با بی حسی موضعی انجام می شود تا هیچ دردی حین لیزر وجود نداشته باشد و پس از آن هم لازم است که تا مدتی در دوران بهبودی افراد در معرض تابش مستقیم نور خورشید نباشند. لیزر قابلیت برطرف کردن و محو آثار انواع لکه ها را دارد فارغ از اینکه علل ایجاد لک چیست و بدون محدودیت سنی برای افراد انجام می‌شود تا پوستی سالم و شفاف داشته باشند.

به چه علت روی پوست لک ایجاد می شود؟

مسائل زیادی فارغ سن و جنسیت باعث ایجاد لکه های متفاوتی روی پوست می شوند که خاطره هر فردی را مکدر می‌کند و به فکر راه حلی برای از بین بردن آنها هستند.
به وجود آمدن لکه ها بسیار رایج و شایع است و برای هر فردی ممکن است ایجاد شود اما برخی از آنها با گذشت مدت کوتاهی بهبود می یابند و آثار آن محسوب می‌شود اما برخی از آن ها تا مدت ها باقی می مانند و حتی روزانه بدتر و بیشتر هم می شوند. یکی از شایع‌ترین علل ایجاد لک روی پوست جوش های پوستی هستند که پس از بهبود جای آنها از بین می‌رود و قسمتی از پوست تغییر رنگ یافته و بهبود نیافته است.

برخی مواقع استفاده از برخی مواد غذایی در رژیم غذایی به طور روزانه هم می‌تواند باعث ایجاد لک شود یا حتی کمبود برخی ویتامین ها هم می تواند علت ایجاد لک باشد. یکی دیگر از مهم ترین علت های ایجاد لک روی صورت علل جنتی کی است و مشکلات پوستی که به صورت ژنتیکی به فرزندان منتقل می شود که معمولاً افراد زیادی از مراجعه‌کنندگان عمل لیزر هم این افراد هستند که میخواهند مشکلات ژنتیکی پوستی خود را با عمل لیزر برای همیشه از بین ببرند.

ادامه مطلب
پلاسما

قرار گرفتن در موقعیت های استرس زا و افزایش سن یا استفاده از لوازم های آرایشی نامرغوب هم علت‌ های مهم به وجود آمدن لکه ها پوستی هستند. با در نظر گرفتن تمامی این مسائل گاهی اوقات می توان از ایجاد لکه ها جلوگیری کرد اما برخی مواقع لک ها فقط با عمل لیزر از بین می روند زیرا نیاز به لایه برداری عمیق با انرژی بالا دارند.

جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا امروزه با توجه به پیشرفت در سال های اخیر و وجود روش های بسیار کاربردی هر نوع لک پوستی حتی لکه هایی که رفتگی روی پوست ایجاد کرده‌اند را هم از بین می‌برد و در طی جلسات کوتاه‌مدت لذت داشتن پوستی صاف و سالم را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

جدیدترین دستگاه برای درمان لک صورت لیزر کوترا انجام این عمل اثر دائمی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که پوست برای همیشه سالم بماند زیرا لایه ای که معیوب بوده در سطح پوست کاملا از بین میرود و پس از لیزر دوباره دچار مشکل نخواهد شد تزیین عمل می تواند آخرین اقدام هر فرد برای داشتن پوستی سالم باشد.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)