بهترین لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی

روش های درمان جای جوش

روش های درمان جای جوش

بهترین لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی

معمولاً تعداد زیادی از افراد برای انجام و تاتو یا خالکوبی روی بدن خود مراجعه می‌کنند و در برهه‌ای از زمان تصمیم به انجام خالکوبی میگیرند یا حتی ابروهای خود را تاتو می کنند و پس از گذشت مدتی با توجه به افزایش سن و افتادگی پوست تا تو حالت اولیه خود را از دست می دهد و ظاهری ناخوشایند پیدا می کند.
یا حتی اگر برای ترمیم ظاهر ابرو ها از روش تاتو استفاده کردیم این که از پس از مدتی از ظاهر آن خسته شویم یا حس کنیم که قدیمی شده است پس نیاز به یک روش خوب و سریع برای از بین بردن تاتو و خالکوبی داریم.

بهترین لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی روشی است که از بهترین دستگاه ها و در زمان بسیار کم اثرات تاتو و خالکوبی را بطور کامل از بین می برد و با لایه برداری پوستی سالم و بدون تغییر رنگ به وجود می‌آورد. لیزر ها امروزه باعث شده اند که تاتو و خالکوبی دائمی نباشد و هرگاه بخواهیم اثرات آن را از بین ببریم این امکان وجود داشته باشد.

بهترین لیزر برای پاک کردن تاتو و خالکوبی و روش های جدیدی هستند که به تازگی برای لیزر ارائه شده‌اند از این روش‌های جدید می‌توان به اروم و کوترا اشاره کرد که تنها در یک جلسه قابلیت پاک کردن تاتو و خالکوبی را دارند.
در حال حاضر امروزه عمل لیزر با توجه به دستگاه هایی که برای لیزر طراحی و ارائه شده بسیار آسان و کم ریسک است زیرا این دستگاه ها باعث شده اند که هیچ عوارضی بعد از لیزر برای متقاضیان ایجاد نشود.

فواید استفاده از لیزر برای پاک کردن تاتو چیست؟

ممکن است زمانی که برای انجام تاتو یا خالکوبی اقدام می‌کنیم خود افرادی که این کار را برای ما انجام می دهند بگویند که می‌توانند آثار آن را برطرف کنند اما تا چه حد این ادعا درست و قابل اطمینان است؟

تاتو و خالکوبی از طریق تزریق رنگ زیر پوست انجام می‌شود و از بین بردن آن به هیچ وجه در محیط آرایشگاه‌ها کار منطقی و درستی نیست و نیاز به یک محیط پزشکی تحت نظر متخصص دارد.
علاوه بر این اگر آرایشگاهها از راهکارهایی برای از بین بردن تاتو یا خالکوبی استفاده کنند نه تنها به طور کامل آثار آن محسوب نمی شود بلکه ممکن است مشکلات جدیدی برای پوست ایجاد کند و نیاز به مراجعه به کلینیک برای استفاده از یک روش درست باشد.

ادامه مطلب
درمان اسکار بخیه با لیزر کوترا
لیزر برای پاک کردن تتولیزر برای پاک کردن تتو و خالکوبی

با توجه به اینکه امروزه عمل لیزر بسیار پیشرفت کرده و در اکثر شهر ها کلینیک های معتبر و خوش نامی برای این عمل وجود دارد مراجعه به آرایشگاه ها برای از بین بردن آثار تاتو یا خالکوبی کار درستی نیست و لازم است که یک اقدام منطقی و هوشمندانه برای گرفتن بهترین نتیجه انجام شود.


دستگاه های مورد استفاده در روش های جدید و خوب لیزر مانند اربیوم و کوترا امواج نور را با انرژی بالا ارسال می‌کنند تا تمام مشکلات موجود در پوست افراد برطرف شود و انرژی بالای دستگاه ها باعث می‌شود که تعداد جلسات لیزر درمانی به حداقل کاهش پیدا کند.


نحوه انتخاب یک روش مناسب برای انجام لیزر باید توجه داشته باشیم که علاوه بر حضور نتیجه عدم ایجاد عوارض هم از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

به عبارت دیگر افراد مراجعه می‌کنند تا با لیزر مشکلات ایجاد شده را برطرف کنند و اثرات ناشی از تاتو یا خالکوبی را تمام محو کنند و ایجاد مشکلاتی پس از لیزر برای آنها ناخوشایند خواهد بود و باعث می شود که از عمل لیزر پشیمان شوند.

بهترین لیزر برای پاک کردن تاتو یا خالکوبی هم این روش های جدید ارائه شده است تو با استفاده از کارایی بالای دستگاه های موجود در کلینیک ها نتیجه ای که می خواهیم حاصل شود. همچنین در یک روش خوب نتیجه لیزر دائمی خواهد بود زیرا و پوست به حالت سابق بر نمی گردد بلکه پس از لایه برداری پوست سالم بدون تغییر رنگ جای پوست قبلی را می‌گیرد و جایگزین آن می شود.چرا لیزر؟

گاهی می شنویم که افرادی در آرایشگاه ها ادعا دارند که می‌توانند با تزریق رنگی همرنگ با پوست خودمان آثار تاتو را از بین ببرند و هیچ رنگ نامتعارفی ناشی از تاتوی قبلی باقی نماند.
این مسئله فقط یک ادعا است و ممکن است در چند روز اول پس از تزریق رنگی همرنگ با پوست آثار تاتو از بین رفته به نظر بیاید اما با گذشت زمان همان رنگ تزریق شده هم به مرور تغییر می‌کند و ظاهری مصنوعی ایجاد می کند که نه تنها مشکل قبلی را برطرف نکرده بلکه لازم است مشکل جدید هم حل شود.

یا گاهی با سوزن زدن در لایه‌های عمیق پوست سعی در تخلیه رنگ تزریق شده دارند که این موضوع علاوه بر ایجاد درد و خونریزی نتیجه حتمی و مطمئن ندارد مضافاً بر اینکه ممکن است بیماری های عفونی را منتقل کند.

ادامه مطلب
بهترین راهکارهای از بین بردن جای جوش و درمان آکنه

پس از همه این مسائل نتیجه میگیریم که هوشمندانه ترین انتخاب برای برطرف کردن آثار تاتو و خالکوبی لیزر آن است که در محیط های کاملا پزشکی و مطمئن تحت نظر پزشکان متخصص انجام می شود. با نتیجه ای دائمی و بدون ایجاد عوارض سعی می‌کنند که رضایت حداکثری متقاضیان را جلب کنند و مشاوره های لازم را پیش از انجام لیزر به آنها می دهند.


اگر برای این کار عمل لیزر را انتخاب کنیم در واقع ریسک پذیری عمل را پایین آورده ایم و در محیطی خوشنام با روشهای ثابت شده عملی را انجام می‌دهیم که از حضور نتیجه آن مطمئن هستیم.
حتی انجام لیزر در کلینیک های معتبر برای هر فردی متناسب با نوع پوست و مشکلی که میخواهد برطرف کند انجام می‌شود تا برای هر فرد بهترین نتیجه رقم بخورد.


بهترین لیزر برای پاک کردن تاتو یا خالکوبی در حال حاضر روش‌های جدید و خوبی هستند که در کلینیک های مطمئن سراسر کشور برای مراجعه کنندگان ارائه می شوند. پس از انجام لیزر دوران نقاهت هم بسیار کوتاه خواهد بود و قرمزی ناشی از لیزر هم در مدت کوتاهی از بین می‌رود و افراد قادر به مشاهده نتیجه در زمان کوتاه هستند.

 

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf).
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم(کلیک کنید)